Dyrekcja

W tej zakładce przyjmujemy wszelakie prośby, zażalenia, a także pomysły na to, jak ulepszyć bloga. Tutaj możecie również złożyć rezerwację wizerunku, posady lub wolnej postaci. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, piszcie do nas bezpośrednio, a my postaramy się Wam pomóc.
Administratorzy
Annie  ✉ rozbestwionyoksymoron@gmail.com
laqueum ✉ lyne.akkarin@gmail.com


Urlopy
Bez — 30/07
Czeklo — 31/07
Thought fox — 31/07
Cześć cześć  — 31/07

30 komentarzy:

 1. Hej. :) Przychodzę z niezbyt miłą informacją, a mianowicie chciałabym poprosić o usunięcie z linków Xandera Boltona. Oraz zwolnienie wizerunku Kristiny Bazan i Zaca Efrona. Chociaż bardzo chcę nie potrafię się na nowo wczuć w bloga, a nie chcę też niepotrzebnie zajmować miejsca i nie pisać żadnych wątków. Dziękuję ślicznie za zabawę, którą miałam tu naprawdę przednią. :) Swój bałagan posprzątam sama i siebie również usunę z bloga.
  Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia w prowadzaniu bloga! :)

  Khloe Quatermaine
  Xander Bolton

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż... wielka szkoda. Ale rozumiem. I również dziękujemy za zabawę!

   Usuń
 2. Ojej, narobiłam zamieszania, za co od razu bardzo administrację przepraszam! Proszę o usunięcie Gasparda z linków; po urlopie będę zmuszona ograniczyć liczbę swoich blogów, a ponad to... Ah, chyba jestem za stara na prowadzenie ucznia, nie mogę się w niego wczuć tak, jak udawało mi się to dawniej.
  Bawcie się dobrze i udanych wakacji! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza się i tak. Całe życie próbujemy Ci nie zawsze przy tym zostajemy! Przykro nam, że odchodzisz, ale nie będziemy Cię trzymać na siłę. Miłego urlopu i również świetnych wakacji! ❤

   Usuń
 3. Prosiłabym o urlop dla Jamesa Walkera gdzieś tak do 15 lipca. Muszę zdecydować, czy go zostawić, czy usunąć albo podmienić na kogoś innego, a wolę pomyśleć nad tym trochę, żeby pochopnej decyzji nie podejmować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyjeżdżam i nie jestem pewna, jak będzie u mnie z internetem i w ogóle z czasem, więc profilaktycznie bardzo bym prosiła o wpisanie Dorianowi Darcy'emu urlopu do 31 lipca. Z góry bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, rozumiemy. Już wpisuję! :)

   Usuń
 5. Proszę o wpisanie urlopu Heathowi C. i Taylorowi R. do 20 lipca :) Jestem na wyjeździe i nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że rezygnuję z jakiegoś wątku. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzymy udanego wyjazdu! Już wpisuję. ;)

   Usuń
 6. Proszę o usunięcie Jamesa Walkera z linków, a mnie z bloga. Dziękuję za wspólną zabawę i życzę sukcesów w dalszym prowadzeniu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że odchodzicie, ale już wszystko załatwiam. Dziękujemy za życzenia i również dziękujemy! :)

   Usuń
 7. cześć cześć :D czy mogłabym prosić o podmianę linku u Roana?
  http://skyline-high.blogspot.com/2017/07/i-wouldnt-like-me-if-i-met-me.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Szacowna Dyrekcjo! Czy jeśli do jutra karta znajdująca się na głównej stronie nadal nie będzie miała trzech komentarzy, będę mogła mimo to opublikować swoją? Akurat miną trzy dni od opublikowania tamtej ;)
  Czekam niecierpliwie na odpowiedź i padam do nóżek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że już nie musisz się tym przejmować. :D

   Usuń
  2. Właśnie zauważyłam :D Dziękuję!

   Usuń
 9. To ja jeszcze poproszę o dodanie przy Josephie piszącej łapki i wrzucenie go do pokoju 207. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzień dobry, poproszę o urlop dla siebie i Molly do 31.07. Wypadł mi nagły wyjazd i dopiero dzisiaj dorwałam się do internetu aby to zgłosić

  OdpowiedzUsuń
 11. Prosiłabym o usunięcie z linków Malvy Rowlinson, kartą zajęłam się sama. Dziękuję za wspólną zabawę, ale to chyba nie moje klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja proszę o usunięcie Hope Chamberlain oraz Kayi Vetsery. Dziękuję za miłe przyjęcie i dobrą zabawę, i do zobaczenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Proszę o odznaczenie przy Castielu urlopu do 30 lipca.

  OdpowiedzUsuń
 14. Poproszę o zarezerwowanie funkcji przewodniczącego samorządu dla Aimé/Alaina (wciąż się zastanawiam) Chebotaeva swoją drogą, odezwę się na adres mailowy niedługo do Annie! Mam pewną sprawę.

  OdpowiedzUsuń