24 marca 1990

Poszukiwani

W komentarzach prosimy o wypisanie wszystkich relacji, których poszukujecie dla swojej postaci — będzie o wiele wygodniej, kiedy kolejne osoby będą tego szukały!

9 komentarzy:

 1. Ophelia szuka dobrej przyjaciółki! Postać można podejrzeć w powiązaniach widniejących w karcie postaci :)
  Gdyby coś: czas.poplatal.kroki@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Hope Chamberlain poszukuje starszego rodzeństwa: brata z klasy IV oraz trzech sióstr z klas: IV, III i II.
  Kontakt: szaramarionetka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. MALVA ROWLINSON poszukuje kuzyna, chłopaka z trzeciej lub czwartej klasy, który przez wzgląd na pewne uczucia aspiruje do roli jej odwiecznego obrońcy, co dziewczynę niemiłosiernie wkurza. Gwarantujemy moc dramatów, łez i krwi, a po więcej zapraszamy na maila.
  czujesiemartwa@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. HUESOS JIMÉNEZ poszukuje pana (25-35 lat), który z polecenia jej ojca miałby za zadanie pilnować, żeby nie pakowała się w problemy dużego formatu, jednocześnie nie zdradzając się ze swoją obecnością (lub wręcz przeciwnie, starając się do niej zbliżyć pod fikcyjnym pretekstem). Pochodzenie najpewniej włoskie, choć nie jest to wymóg. Zabawa zacznie się dopiero wtedy, kiedy nasza charakterna panna zorientuje się, co jest grane.

  nothingetsforgiven@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dorian Baskerville poszukuje uczennicy (17-18 lat) z którą miał romans w poprzedniej szkole i która przeniosła się teraz do Skyline. Dziewczyna byłaby jednak trochę skrzywiona psychicznie przez to co przeszła z Dorianem. Ten kto lubi skomplikowane wątki, dużo dram i akcji, zapraszam do mnie po więcej informacji :)
  brown.hair.harley@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Cassian Quatermaine szuka:
  — młodszą siostrę z trzeciej klasy,
  — byłą dziewczynę, która nadal nie może pogodzić się z jego utratą i za wszelką cenę próbuje zdobyć jego atencję,
  — osobę, z którą łączyły go stosunki just friends, lecz ostatecznie znudził się nią i porzucił,
  — starszą siostrę młodego ucznia, któremu sprzedał narkotyki, a tamten przesadził i trafił na odwyk,
  — starszą siostrę chłopaka, który tknął jego siostrzyczkę i wylądował na OIOMie,
  — osobę, z którą przeżył przygodę na jedną noc w innej części świata podczas podróży (gdzie jego prawdziwa natura się nie ujawniła), a wspomniana dziewczyna nadal myśli o tamtej nocy i widzi w nim nieistniejący ideał,


  bastardowymiecz@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Jessie Merrick poszukuje byłego chłopaka, którego poznała w czasie wakacji we Włoszech. Po więcej informacji zapraszam na maila:
  czarny.jezdziec69@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. AIDEN SEYMOUR odda w dobre ręce brata bliźniaka, sportowca i typowego kobieciarza. Po więcej informacji zapraszam pod kartę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Taylor Reeves nie będzie miał nic przeciwko, jeśli znajdzie się tu gdzieś jego żona, z którą jest w trakcie głośnego rozwodu. W razie czego, zostawiam tu kontakt do siebie: whitetaker1010@gmail.com.

  OdpowiedzUsuń